O společnosti

podtrzitko

Sociální podnik je podpořen v rámci realizace projektu s názvem „Sociální podnik TENZUM, s.r.o.“, reg. č. CZ.1.04/3.1.06/30.00552, který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky. Více informací ZDE

Sociální podnik Tenzum vznikl v roce 2012 za účelem pomoci lidem, kteří se vyskytli v obtížné životní situaci a je pro ně obtížné uplatnit se na brněnském potažmo jihomoravském pracovním trhu. V podniku Tenzum dochází ke skloubení ekonomické efektivity s principy sociálního podnikání.

Hlavním předmětem podnikání jsou stavební práce typu - výkopy, demolice, stavebně technický průzkum, montáže apod. (viz služby). Klíčovou aktivitou jsou především výkopové práce, které využívají velké stavební podniky.

TENZUM, s.r.o. se zaměřuje na zaměstnávání osob z romského etnika, konkrétně pak na osoby mladistvé (15-26 let) a osoby dlouhodobě nezaměstnané (déle než 12 měsíců vedené v evidenci o zaměstnání na Úřadu práce ČR).

logo EU
Copyright 2023, Tenzum s.r.o.